В рамках ХХІV фестивалю "Мельпомена Таврії" Криворізький театр "Академія руху" представить пластичну драму "Співи сонця і тіні", - ВІДЕО

Сьогодні у чеському місті Брно відбувається перше театральне дійство в рамках ХХІV Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» - передфестивальний показ. Це "Веселковий круїз" від театру "Радість" представлений як театрально-пригодницька кімната. Спеціально для українських дітей спектакль відбудеться українською мовою. Дійство розпочнеться о 16.00.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Херсонський театр імені Миколи Куліша".

Нагадаємо, що ХХІV Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» — щорічна театральна подія, у якій беруть участь професійні театральні колективи з України й світу, проходить у Херсоні на базі Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша.

У 2022 році з причин окупації Херсону російськими військами, фестиваль відбувається в оновленому дистанційному форматі.

Дати проведення фестивалю — з 10 по 19 червня 2022.

Слоган фестивалю: «Мельпомена Таврії – голос Херсонщини».

Під час фестивалю кожен театральний колектив у своїх містах та країнах розкаже, що Херсон – це Україна, і ніхто не забув про героїчних херсонців. Прийде час —  і ми обов'язково зустрінемось на сонячній Херсонщині.

У програмі фестивалю заявлений і Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв "Академія руху".

У рамках двадцять четвертого Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» 11 червня о 16:00 годині Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія Руху» представить пластичну драму «Співи сонця і тіні» у двох частинах «Сумний вальс» та «Сліпі» за мотивами драматичних творів Моріса Метерлінка та музичних творів Яна Сібеліуса.

Метерлінк – один з найяскравіших представників символізму, лауреат Нобелівської премії. Ідеї, закладені в його творах, зокрема, в п'єсі«Сліпі» стали поштовхом для багатьох митців. Фінський композитор Ян Сібеліус 1903 року створив музику до твору Ярнефельта «Смерть», написаного під впливом бельгійця. Музика стала самостійним мистецьким явищем, найпопулярніший - «Сумний вальс».

Режисер-постановник Олександр Бєльський об'єднав у пластичній драмі дві паралельні сюжетні лінії.

Політична реклама
17:00, 18 листопада