CMS для блога

Перед тим, як ставити за мету стати блогером, треба розібратися з тим, що таке блог? Блог – це інтернет- сайт, задля функціонування якого, його потрібно регулярно поповнювати записами, в яких містяться текст, зображення чи мультимедіа. Люди, які мають власний блог, називаються блогерами. Всі блоги, які знаходяться в інтернеті, називаються блогосферою.

Блог може стати зручним інструментом для компаній у праві розбудови комунікацій з потенційним клієнтами, інтернет-магазинів для долучення клієнтів, що мають різний степінь заціквлення, малого бізнесу як умовно безкоштонвий спосіб просування в Інтернет, а також як особистий ресурс для позиціонування себе як фахівця певної справи. Наприклад, одним з найяскравіших прикладів тому є футбольний тренер Рене Марич. Він не мав спотривної освіти та ніколи не грав у футбол, проте дуже захоплювася тактикою футболу. Ві створив блог на якому достеменно розбирав гру, а саме тактичну побудову команди Манйц. Це звернуло увагу тренерів та керівництва, Рене був запрошений на посаду помічника тренера. Його історію ось тут http://football.ua/uefa/358886-rene-marich-kak-byvshijj-bloger-vyvel-zalcburg-v-14-finala-ligi-evropy.html

Одже, бути блоггером — це не тільки розказувати десяткам своїх знайомих про те, як ти провів вихідні, а також можливі досить серйозні речі

Перерахуємо основні цілі, що переслідують блогери сторючи свої ресурси:

  • Виразити свою точку зору. Де як не у блозі можна швидко і без утруднень ознайомити тисячі людей з своєю думкою?

  • Ознайомлення з особистим досвідом. Відчуй себе мудрим і бувалим, розказуючи нетямущим про свої пригоди!

  • Як складова ведення бізнесу. Ще один спосіб проінформувати цільову аудиторію.

  • Розваги. Тут блоги існують на будь-який смак і колір: присвячені фотографії, кіно, музиці, живопису, спорту, останнім подіям в місті.

  • Освіта. Для того, щоб навчитися будь-чому достатньо просто знайти блог, що освітлює відповідну тему, і вашій увазі буде надана довідкова інформація у вигляді: текстових, аудіо-, відео уроків і іншого корсного контенту.

  • Реклама. Під виглядом власних вражень розміщуються статті з рекламним змістом чого-небудь. Такі статті є проплаченими.

Таким чином можна виокремити наступні функції блогів:

  • Комунікативна – в наше століття стає все менше часу для живого спілкування, без якого людина не може обійтися. Тому спілкування підміняється різними сурогатами, одним з яких є блоггинг.

  • Мемуари – опублікований особистий щоденник. Часто подібні блоги ведуть знаменитості.

  • Самопрезентация – воно ж реклама. Себе, якогось товару або ж всього разом узятого – це вже справа окремого випадку.

  • Розваги – ресурси розважального характеру.

Створення блогів

Способи створення блогів

Всі способи можна розділити на дві основні групи: блог платформи та автономні блоги

Блогплатформи

Існують різні платформи, для створення блогу. Можна вибрати такі платформи як, наприклад, Contentful, Jekyll, Tumblr, Blogger, Medium та інші. Всі ці безкоштовні платформи різні, але одночасно, мають багато схожого.

Автономні блоги

Автономні блоги не прив’язані до шаблонів блог-платформ, такий блог виглядає так, як хоче його власник. Це одночасно і кращий варіант, і ні. Тому що власнику автономного блогу потрібно володіти навиками роботи по розкрутці сайту. Потрібно все робити самостійно. Контент, реклама, розкрутка. Ніяких шаблонів.

Автомномні блоги можуть бути реалізовані як унікальні веб застосунки так і розроблені на основі систем управління контентом.
Вибір CMS для блога (Content Management Software) , або «система управління контентом» визначає складність управління блогом, його ефективність. Також cms називають движком для створення блогу. Існують багато різних систем управління контентом та всі вони мають вади та переваги. Люди вибирають згідно з побажаннями та характеристиками платформ. Кращі cms для блогу на сьогоднішній день: WordPress, MaxSite CMS, DLE, ModX, TextPattern.

Загальні правила ведення блогу

Щоб досягти успіху в праці зі своїм блогом, треба знати основні правила його ведення та прикласти зусиль.

Перрахуємо основін складові успішного ведення блогу.

  1. Перш за все, треба приділяти багато уваги контенту. Статті повинні бути цікавими, актуальними. А також – якісними, та доступними для розуміння. Не меншої уваги потребує тематика, яка повинна співпадати з текстами, які публікуються на сайті.
  2. Також потрібно приділяти достатньо часу та уваги гостям блогу. Це допоможе підняти рівень популярності, та налагодити контакт с публікою.
  3. Не завадить самому відвідувати блоги популярних людей, у котрих можна запитати поради. Не виключенням являється той факт, що чиїсь здобутки надихнуть на якусь ідею.
  4. І звісно ж, для досягнення своєї мети треба мати базовий набір налаштувань блогу.

Загалом, ведення блогу – це цікаво, захоплююче та може принести небувалий успіх. Саме тому треба віддаватися роботі повністю, якщо, дійсно є бажання – і тоді гарний результат і популярність в певних колах вам гарантовані!