Укладення угоди — це важливий процес до якого слід поставитись з особливою уважністю. Вибираючи партнера чи контрагента слід ураховувати не тільки фінансову вигідність майбутньої співпраці, але і її надійність. Щоб збудувати міцну та надійну співпрацю, ми радимо перевірити контрагента перед тим, як договір буде підписаний вами. А зробити це вам допоможе Vkursi.
При яких обставинах необхідно обов’язково перевірити контрагента?
Якщо ви вперше укладаєте договір з партнером, з яким не мали раніше ніяких ділових відносин, його перевірка — це обов’язків етап, який допоможе вам уникнути фінансових ризиків. В процесі перевірки ви можете виявити той факт, що партнер працює фіктивно і не має відповідних документів для здійснення діяльності.
Якщо ви впевненні, що ваш контрагент зареєстрований, його перевірка теж повинна відбутись, тому що бувають такі ситуації, коли контрагент реєструється на короткий термін для досягнення певних цілей і це, як правило указує на його неплатоспроможність. Також слід уважно поставитись до перевірки контрагента, коли ваша співпраця буде будуватись на попередньої оплати за товари або послуги. Авжеж, це може бути запорука надійності угоди, але ризик, що ваш партнер може забрати ваші кошти та зникнути все ж існує.
Які ризики можуть виникнути при несвоєчасній перевірці контрагента?
По-перше, ви можете отримати фінансові збитки. Наприклад, якщо ви вирішите подати позов і виявиться, що ваш партнер не платоспроможній або був зареєстрований нещодавно з мінімальним капіталом, ймовірно, що шанси повернути свої кошти будуть дуже малі. По-друге, ви ризикуєте підвищити уважність органів податкової служби до своєї компанії у разі якщо будете співпрацювати з офшорною компанією. А також, ви ризикуєте своєю репутацією, адже співпраця з ненадійним партнером завжди відбивається негативно.
Як перевірити контрагента?
Як ви бачите, перевірка контрагента або партнера — це обов’язків етап, якщо ви розраховуєте на успішні взаємовідносини без ризиків. Процес перевірки не займає багато часу. Наприклад, якщо ви будете це робити за допомоги сервісу Vkursi, ви витратите кілька хвилин і будете цілком впевненими у тому, чи варто вам підписувати договір.
Для цього вам потрібно перейти на офіційний сайт Vkursi, пройти нескладну реєстрацію та приступити до перевірки контрагента, ввівши його назву у строку пошуку. Після цього вам одразу буде виведена актуальна інформація, проаналізував яку ви зможете зробити правильне рішення стосовно майбутньої співпраці.