Накопичувальні водонагрівачі львів влаштовани як термос з підігрівом: після нагрівання води до температури 35-85 °С підтримує її в автоматичному режимі. Можуть мати обсяг від 5 до 1000 літрів. Працюють від мережі 220 В і споживають 2-4 кВт.
Теплоізоляція — шар теплоізолятора (пінополіуретан, базальтове волокно) товщиною 20-80 мм, розміщений між внутрішнім баком і зовнішнім корпусом.
Емаль антикорозійна — вироблене за спеціальною технологією захисне покриття внутрішньої поверхні бака-накопичувача.
Якщо ві бажаєете дізнатися вартість твердопаливних котлів, то зробите це можно в розділі твердопаливні котли львів ціни.
Магнієвий анод служить для додаткового захисту від корозії. Із-за поступового «розчинення» магнієвий анод треба регулярно замінювати (термін служби в залежності від якості та розмірів — від 1 року до 7 років).
Вигідні ціни пропонує інтернет-магазин опалення.
Активний анод знешкоджує викликають корозію речовини електрохімічним методом. Не вимагає заміни, але потребує постійного електроживленні.
Нагрівальний елемент — може бути відкритим (спіраль) або закритим (ТЕН). Тонка спіраль — малоинерционна, будь-яка зміна режиму нагріву миттєво позначається на температурі води. На спіралі майже не осідає накип, водонагрівач з таким нагрівачем може експлуатуватися і в жорсткій воді. Але присутність повітряних пробок може виявитися згубним для спіралі. Закритий ТЕН надійніше в експлуатації, і повітряні пробки йому не страшні. Але його треба регулярно очищати від накипу.
Що треба пам'ятати
Напірний (закритий) варіант — водонагрівач постійно знаходяться під тиском; вбудований в систему гарячого водопостачання може обслуговувати кілька водорозбірних точок. Вимагає застосування групи безпеки.
Безнапірний (відкритий) варіант — вода з водопровідної мережі перекривається ще до входу в прилад.