Багато хто з нас сьогодні воліє купувати нерухомість не в самому центрі великого міста, як це було раніше, а, навпаки, на заміській місцевості. Така тенденція набула свого визнання та популярності кілька років тому, але, не зважаючи на це, вже сьогодні є однією з провідних на ринку. Наприклад, котеджне містечко під Києвом, про яке можна дізнатися на сайті є не тільки чудовим місцем для відпочинку в період відпусток. Життя в цій місцевості набагато краще, ніж похмуре існування в курному та задушливому мегаполісі.

Життя у котеджному містечку

Найперші асоціації з життям у котеджному місті пов'язані з галявинами біля будинку, мангалом та басейном, тінистим та ароматним садом. А також це просторий будинок з каміном, де так затишно бавити вечори в сімейному колі або влаштовувати застілля з друзями, коли далеко від буденної метушні можна відвести душу в колі однодумців.

Будинок біля річки

Сучасні проєкт котеджних містечок зазвичай розміщуються біля лісової зони. Саме така нерухомість має попит серед інвесторів, які готові платити за сусідство з хвойним або листяним лісом. З розвитком агломерацій тенденція лише посилюється. Проте є категорія покупців, які шукають інший тип житла. Вони готові інвестувати у будівництво будинку біля води.

До основних плюсів такої нерухомості варто віднести чудовий вигляд та природну красу навколо. Власники котеджів можуть купатися у водоймі цілий рік та відпочивати на облаштованому пляжі все літо. Для цього навіть немає потреби витрачати час на поїздки. Також життя біля озера або річки дозволить насолоджуватися риболовлею. Багато котеджних містечок мають відповідну інфраструктуру, наприклад, магазини, човнові пірси, клуби. Нерідко біля водойм розміщуються прокатні пункти, де можна орендувати не тільки звичайний човен, але і компактну яхту або вітрильник.

Що стосується інфраструктури таких містечок, то вже сьогодні можна говорити про те, що ця місцевість якнайкраще підійде для проживання як людей пенсійного віку, так і справжніх "бізнес акул". На території населеного пункту знаходиться велика кількість магазинів, аптек, школа, АЗС та багато іншого.

Життя в оточенні природи

Життя сучасної міської людини настільки далека від природи, що деякі зовсім не потребують вибратися, наприклад, до лісу. Урбанізація та індустріалізація залишають дедалі менше змогу ручної праці, що з прихильністю сприймається більшістю населення, не усвідомлює, що це шлях дедалі більше відриває людство від свого коріння. Тут є безліч небезпек для людей, і вони сьогодні вже заявляють про себе повною мірою. Це і гіподинамія, і інформаційне навантаження, які вимагають від людини щось змінити у своєму способі життя.

Сьогодні повноцінний відпочинок полягає зовсім не в зниженні фізичної активності, як це було кілька десятків років тому. Тепер треба на якийсь час відірватися від безперервного потоку новин, забути про Інтернет і телефон, щоб знайти душевну рівновагу. А для фізичного здоров'я, якого теж багатьом бракує, доведеться взяти на озброєння все те, що називається здоровим способом життя.