Якщо ви відчуваєте запах цвілі у своєму будинку, вам потрібно швидко знайти джерело, тому що це одна з перших ознак того, що цвіль почала формуватися. На щастя, кроки звільнення від запаху цвілі набагато простіше, ніж ви можете уявити, і предмети, необхідні для видалення запаху цвілі або затхлості, ймовірно, знаходяться прямо у вашому будинку. Чим швидше ви впораєтеся з цвіллю, тим швидше ви зможете захистити свій будинок від небезпек для здоров'я та значної шкоди, а допоможуть вам у цьому поради із сайту міста Зміїв .
Цвіль процвітає у вологому середовищі і зазвичай зустрічається у ванних кімнатах, на кухнях та у підвалах. Ви можете усунути цвіль і затхлий запах за допомогою простої зубної щітки, губки і декількох засобів для чищення, в залежності від типу поверхні, що очищається. Ось як позбутися запаху цвілі і позбутися його назавжди.
Чи небезпечна цвіль?
Цвіль може бути небезпечною, якщо ви не подбаєте про неї заздалегідь, оскільки часте вплив цвілі (яка є ранньою ознакою цвілі) може викликати проблеми з диханням. Це особливо актуально для людей з астмою чи ослабленою імунною системою. Ті, хто піддається впливу помірної кількості цвілі, можуть відчувати свербіж в очах, чхання та кашель.
Крім впливу на особисте здоров'я, неправильне видалення цвілі може роз'їдати структуру будівлі та розкладати стіни та стелі. Цвіль також може рости на пористих предметах, таких як килим і меблі, і пошкоджувати їх. Чим довше домогосподар чекає усунення цвілі, тим дорожче може обійтися ремонт.
Зацвілі і затхлі запахи мають деяку подібність у тому, що обидва вони виникають через зростання цвілі або грибка, зазвичай у вологих приміщеннях. Затхлі запахи, як правило, не такі сильні, як запах цвілі, але ви повинні зробити ті самі дії для обох.
Цвіль виглядає як порошкоподібна плямиста речовина, що зазвичай зустрічається на таких матеріалах, як фрукти, овочі та рослини. Цвіль зазвичай товстіша і може викликати структурні пошкодження, оскільки вона проникає глибше в матеріал, на якому росте. Цвіль також може рости на рослинних матеріалах, але вона також часто зустрічається на будівельних матеріалах, таких як стіни, підлога, рушники, плитка та одяг.
Як прибрати запах цвілі за 5 кроків
- Крок 1: Знайдіть джерело цвілі.
- Крок 2: Захистіть себе засобами захисту органів дихання та рукавичками та змішайте одну чашку відбілювача з одним галоном теплої води.
- Крок 3: Зануріть зубну щітку в суміш, що відбілює, і енергійно потріть.
- Крок 4: Повторюйте, поки цвіль не зникне.
- Крок 5: Повністю висушіть область ганчіркою або рушником.
Ось докладніша інформація про кожен етап процесу.
Видалення затхлого запаху крок за кроком
Крок 1: Знайдіть джерело цвілі та затхлого запаху
Якщо джерело цвілі і затхлого запаху не відразу стає очевидним, приберіть з ділянки якомога більше предметів і огляньте всі кути, стелі, розчин, плитку, герметик для ванн і пористі предмети, такі як килими, одяг і т.д. Можливо, потрібно повністю прибрати всі предмети з кімнати, щоб знайти джерело.
Крок 2: Приготуйте суміш, що відбілює
Надягніть гумові рукавички, щоб захистити руки і шкіру, надіньте маску, щоб не вдихати суміш і цвіль, що відбілює, і переконайтеся, що в приміщенні достатньо вентиляції. Як тільки ви повністю захиститеся, змішайте одну чашку відбілювача з одним галоном теплої води.
Крок 3: Видаліть цвіль і затхлий запах
Зануріть зубну щітку в суміш відбілювача та води. Енергійно потріть пляму від цвілі. Потім видаліть залишки відбілювача чистою вологою губкою.
Крок 4: Повторіть
Повторіть попередній крок стільки разів, скільки потрібно, поки не побачите, що цвіль зникла, і ви більше не відчуваєте затхлий запах.
Крок 5: Повністю висушіть область
Повністю висушіть уражену ділянку після видалення плями цвілі. Використовуйте ганчірку або рушник, щоб висушити область, оскільки будь-які залишки, що залишилися, волога або вода можуть викликати повернення цвілі разом із затхлим запахом. Швидко попрайте ганчірки та одяг.
Як запобігти поверненню затхлого запаху
Найкращий спосіб запобігти поверненню затхлого запаху — максимально збільшити циркуляцію повітря і звести до мінімуму вологість. . Встановіть вентилятори у ванних кімнатах, на кухні та у підвалі та намагайтеся, щоб вони працювали щоразу, коли в будинок потрапляє волога, наприклад, у день зливи, під час прийняття душу або приготування їжі. Після купання або приготування їжі залиште вентилятори увімкненими, щоб приміщення повністю висохло.
Джерело: рубрика "Корисні поради"