Будь-який українець на питання: «Навіщо потрібен бойлер?» дасть однозначну відповідь — забезпечити себе гарячою водою за відсутності централізованих комунікацій. Навіть якщо ви живете у квартирі з міським водопостачанням, проблема планових відключень ГВП стосується кожного. Вигідно купити бойлер ви завжди можете за посиланням https://smart-buy.com.ua/!

У таких ситуаціях бойлер стане незамінною технікою в будинку і дозволить більше не турбуватися про відсутність гарячої води. Забудьте про кип'ятильники, чайники та тазики. Ці маніпуляції не тільки забирають час, а й потенційно небезпечні — можна легко ошпаритися чи перевернути на себе ємність із окропом. За допомогою водонагрівача, придбати який ви можете на https://smart-buy.com.ua/klimatychna-tekhnika/bojlery/, ви отримаєте гарячу воду швидко та безпечно.

Сьогодні виробники пропонують великий вибір модифікацій нагрівальних приладів із різними функціями та можливостями. Звичайному споживачеві складно розібратися, коли та яке обладнання краще використовувати.

Накопичувальні водонагрівачі

Прилади мають накопичувальний бак ємністю від 50 до 300 л. Тут вода нагрівається до 50-90 ° C за 1-4 години. Вбудований термостат автоматично підтримує задану температуру. Працюють бойлери за таким принципом — при відкритті водорозбірного крана з приладу надходить гаряча вода. Одночасно її місце займає холодна, яка також підігрівається до заданої температури. Таким чином, у бойлері завжди є запас гарячої води, достатній для постачання відразу кількох точок водорозбору.

Плюси та мінуси накопичувального приладу

Якщо стоїть завдання забезпечити весь будинок ГВП, то вам потрібний водонагрівач накопичувального типу. Прилади мають невелику потужність 1-2,5 кВт, тому не вимогливі до електропроводки. Вода нагрівається поступово – енерговитрати економічні.

Мінуси накопичувальних водонагрівачів:

- Габаритність та велика вага приладу – обладнання від 70 літрів недоцільно використовувати у квартирах, такі моделі займають корисний простір.

- Помітні тепловтрати – гаряча вода поступово остигає. Чим нижча навколишня температура, тим швидше йде процес.

- Вода підігрівається постійно – електроенергія витрачається, навіть якщо ви не користуєтеся ГВП.

- При одночасному включенні кількох кранів температура води різко знизитись - водонагрівач не встигне впоратися з її нагріванням. Можлива нестача гарячої води.

Якщо скласти всі плюси та мінуси, стане зрозуміло, для чого потрібен накопичувальний бойлер, де і коли його краще використовувати. Цей прилад є оптимальним для застосування в заміських і приватних будинках, не підключених до центральної системи водопостачання. Невеликі моделі підійдуть для квартири.