Навіть ідеально оформлений інтер'єр з часом може все менше задовольняти нашим смакам. Це часто стосується меблів, які можуть бути незначно пошкоджені в процесі використання. Однак у нас не завжди є можливість замінити їх на нові.
Які є способи освіжити інтер'єр?
Тенденції в інтер'єрі змінюються динамічно, як наш смак. Капітальний ремонт пов'язаний не лише з витратами. Тим часом навіть невеликі зміни можуть принести потрібний ефект і освіжити інтер'єр квартири. Продуктом, який може бути корисний для цього, є плівки, що самоклеяться. Завдяки їм недорого і не виходячи з власного будинку можна поміняти меблі, що втратили первозданний вигляд.
Самоклеюча плівка — можливості застосування
Самоклеюча плівка в більшості випадків асоціюється з рекламною продукцією. Тим часом її можна з успіхом використовувати і в інтер'єрі власної квартири. Це настільки універсальний продукт, що працюватиме як на зовнішніх, так і на внутрішніх елементах. На ринку представлені три основних типи самоклеючих плівок:
- мономерні, що зазвичай використовуються в рекламній продукції,
- полімерні, які відрізняються підвищеною зносостійкістю,
- наливні, рекомендуються для профільованих та рифлених поверхонь.
Існує безліч способів використання самоклеючої плівки. Вона добре працює на скляних поверхнях. Завдяки їй можна освіжити вигляд скляних панелей, які встановлюються на кухні між шафами та стільницею. Таке віконне покриття часто армують вініловим ламінатом. Це дозволяє його мити та захищає від пошкоджень. Самоклеючий шпон також є популярним способом оновлення меблів. З його допомогою ви дасте друге життя шафам, які перестали вписуватися в тенденції дизайну інтер'єру.
Як наклеїти плівку?
Використання самоклеючого шпону має багато переваг. Однак перш ніж приступити до реставрації меблів або інших елементів, варто добре підготуватися до процесу. Наклеювання самоклеючої фольги може здатися дуже простим. Тим часом неакуратне проведення всього процесу може призвести до непривабливого ефекту бульбашок повітря. Тому варто розпочати з підготовки поверхні, яку ми хочемо відремонтувати. Вся справа в її вирівнюванні, видаленні всього бруду, пилу та бруду. Наступним кроком є вимірювання відповідних шматочків плівки. Рекомендується залишати невелику кількість фольги по кожному краю. Приклеювання самого шпону — завдання, яке потребує великої точності. Щоб плівка краще притискалася і не було повітряних бульбашок, можна допомогти собі віконним скребком. Важливо регулярно усувати будь-які недоліки. В іншому випадку може знадобитися повне видалення плівки та накладання нового фрагмента.