Рано чи пізно багато людей замислюються над тим, як покращити та полегшити щоденні ритуали піклування про себе. Для цього створюють все нові гаджети, що дозволять вам більше часу витрачати на себе та власні справи.

Один із найпопулярніших інструментів, який змінить ваш підхід до чистоти ротової порожнини — електрична зубна щітка. На перший погляд, така проста та звична, проте якість очищення зубів з нею зовсім інша, якщо порівняти з класичною мануальною щіткою. Серед розповсюджених моделей варто згадати Oclean Air 2, яку можна замовити на сайті бренду за посиланням https://oclean.ua/products/oclean-air-2.

Якщо ви ще не змінили свою щітку на електричку, ми підкажемо, на що ж варто звернути увагу в першу чергу.

Які характеристики найважливіші

Для тих, хто зовсім не має досвіду в користуванні таким різновидом щіток, спочатку треба зрозуміти їх принцип роботи. Виробники виділяють такі види:

  • ротаційна — одна з найперших електрощіток, у неї рухлива голівка, в той час, як самі щетинки не рухаються, це дозволяє інтенсивніше обробляти емаль від нальоту;

  • звукова — у цієї щітки головка вже має іншу форму — краплеподібну, щетинки після увімкнення видають хвилеподібні рухи, які добре формують піну та очищають навіть зону між зубами;

  • ультразвукова — така щітка має той же принцип роботи, що й звукова, проте частота коливань більша.

Підібрати щітку потрібно в першу чергу якраз за механізмом роботи. Ротаційна та звукова підходять майже всім, потрібно тільки розібратися з тим, який режим буде для вас найбільш комфортним. Ультразвукова ж має багато обмежень у використанні: її не рекомендують купувати тим, хто носить брекет-системи, має вініри чи імпланти, чутливі зуби чи активні процеси руйнування емалі. В таких випадках ультразвук може тільки погіршити ситуацію.

Окрім того, як працює щітка, зверніть увагу на:

  • жорсткість щетини — особливо важливий пункт для людей з чутливістю зубів та ясен;
  • побудову корпусу — форма та матеріали напряму впливають на зручність користування;
  • місткість акумулятора — чим вище показник, тим довше щітка працюватиме без додаткового підзарядження;
  • додаткові функції — в деяких щітках є таймер для чищення, підсвітлення або додаткові кріплення для зручного зберігання.

Різноманітні серії щіток ви також можете подивитися на сайті Оклін.

Як правильно користуватися електричною зубною щіткою

Іноді електрична зубна щітка може навіть нашкодити, якщо неправильно нею користуватися. Тому перед першим чищенням із новим девайсом упевніться, що ви прочитали інструкцію та запитали у свого стоматолога, як чистити зуби саме вам.

За загальним правилом щіткою не рекомендують робити різких рухів. Спочатку нанесіть на неї пасту, піднесіть до зубів та повільно ведіть від передніх зубів до кутніх. Не забудьте про очищення тильної сторони зубів та язика. Після цього рекомендується скористатися іригатором.