Цей вид хлібобулочних виробів досить давно завоював прихильність у всьому світі. Майже кожен знає, що багет походить з Франції, можна сказати, він є своєрідним кулінарним національним символом. Хрустка скоринка, ніжна середина, невеликий розмір роблять його ідеальним для подачі закусок, робить їх вигляд більш вишуканим. На відміну від батона, багет подають навіть у висококласних ресторанах. А ви можете придбати якісну продукцію тут https://mantinga.org/uk/, щоб повною мірою насолодитись свіжим, чудовим смаком із будь-якою намазкою.
Які види бувають
Багетом називають традиційну для Франції форму хлібної випічки, довгої, порівняно вузької форми середньою вагою 200-300 грамів. Головними особливостями є хрумка скоринка, ніжна м’якоть та характерні глибокі надрізи. Найкраще вживати випічку теплою або гарячою, щойно з печі, так розкривається увесь смак. З часом скоринка стає більш черствою. За правилами, багет не нарізають, а відламують.
Традиційно до складу багету, який можна купити тут mantinga.org/uk/catalog/103-batoni-i-bageti/, входить борошно, вода, сіль, дріжджі, в деяких рецептах – молоко.
Серед видів можна виділити наступні:
- Звичайний або традиційний – м’який, легкий, має скоринку;
- Нитка – той самий склад, як і у традиційного, але більш тонкий та короткий, нагадує паличку;
- Флейта – має стандартну довжину, але об’єми, вага у два рази більші за «класику»;
- Формований виготовляється у спеціальній формі, щоб зовнішній вигляд був бездоганним;
- Віденський тип солодкий на смак.
Щодо присипки, вона може бути звичайною із борошна, маковою, кунжутною, із пластівців тощо.
Існує версія, що інший вид випічки, який можна придбати за посиланням mantinga.org/uk/catalog/113-maffini/ за назвою походять теж із Франції. Тож обирайте для себе будь-який з варіантів та насолоджуйтесь свіжим чудовим смаком.