Самокрутки – то давня та перевірена класика куріння. Здавалося, коли почалося масове виробництво фабричних цигарок, то саморобні сигарети відійшли в минуле. Але насправді навпаки – навіть після винаходу електронних засобів для куріння, традиційні самокрутки повернулися в моду.
В цьому немає нічого дивного, адже вони дають можливість створити цигарку за власними потребами та смаками. Якщо серед ваших знайомих є поціновувачі самокруток, то їм обов'язково знадобляться сигаретні гільзи. Зрештою, якщо вони курять звичайні цигарки, то гільзи все одно можуть допомогти спробувати щось нове та захоплююче.
Що таке цигаркова гільза та які її переваги
Гільза – це скручений спеціальний папір у формі циліндра з порожниною всередині, зазвичай із фільтром. Фільтр дає легеням курця додатковий захист, утім дехто не використовує фільтрів, щоб відчути справжній смак та аромат тютюну. Фільтр і гільзу з'єднують клеєм на натуральній основі.
Якісні сигаретні гільзи дають курцям багато переваг. Наприклад, можна змінити розмір гільз, а отже цигарок – підібрати діаметр і довжину. Матеріал гільз дозволяє по-різному розкривати аромат тютюну.
Крім того, маючи запас цигаркових гільз і набиваючи їх, економиш час для скручування сигарет. Із заготовки не висипається тютюн, а сам папір не розкручується. Розкурювати тютюнові суміші в них дуже зручно.
Види сигаретних гільз
Магазин аксесуарів для куріння Smoky Dogg пропонує великий вибір сигаретних гільз, які можна поділити на такі категорії:
- Вугільні. Вони вирізняються вугільним фільтром, який дарує потужний захист від потрапляння шкідливих речовин в організм під час куріння.
- Капсульні. Такі гільзи містять усередині спеціальний елемент, який під час розкурювання додає свій аромат до тютюну, а разом із ним і цікаві нотки смаку.
- Слім-гільзи. Тонкі гільзи для куріння з легкою тягою.
Кольорові. Вигляд гільз не впливає на процес куріння, однак дозволяє сигаретам перетворитися на елемент стилю. Можна навіть підбирати цигарки, які підходитимуть за кольором до одягу курця.
Також гільзи відрізняються за матеріалом, із якого вони виготовлені. Найчастіше їх роблять із льону, рису чи целюлози. Так целюлозні, скажімо, є найдешевшими, тоді як рисові – найтонші.