Багато хто впевнений, що часи присутніх охоронців на об'єктах залишилися в минулому, а майбутнє перебуває за автоматикою. Але захист майна від фізичних атак – досить складний процес. Жодна автоматика не може затримати зловмисника одразу, на місці злочину. Сигналізація надішле повідомлення про проникнення, але бандита ловитимуть люди. Саме з цієї причини фізична охорона об'єктів у Києві набирає популярності.

Вона є захистом людей, майна або фізичних активів від дій, які можуть призвести до шкоди. Вона передбачає: стримування, виявлення та реагування на погрози. Для досягнення найбільшої результативності задіюється охоронне обладнання та співробітники компанії.

Принципи та способи фізичної охорони

Практично завжди, вона зводиться до двох компонентів: контроль доступу та спостереження. Перша лінія захисту – приміщення і навколишня територія. Встановлення турнікетів, загороджень та попереджувальних знаків дозволяє запобігти багатьом спробам проникнення. Системи контролю доступу відрізняються між собою, тому підбираються окремо до кожного об'єкта.

Спостереження – це не просто відеокамери, а повноцінний комплекс фізико-технічних засобів, починаючи від патруля, охоронної сигналізації та закінчуючи датчиками руху. Комплексна фізична охорона об'єктів дозволить виключити ймовірність незаконного проникнення.

Можна впевнено говорити про те, що покращення охоронного обладнання та розвиток біометричних технологій не зможуть скасувати фізичну охорону. Вона залишається затребуваною на великих територіях, об'єктах з грошовим оборотом. Перед компанією стоїть завдання забезпечити чіткий захист та знешкодити злочинця. Вартість обслуговування розраховується окремо, оскільки залежить від багатьох чинників.