Телескопічні підіймачі є оптимальним варіантом тоді, коли є потреба в обладнанні з максимальною робочою висотою. Вони призначені для безпечного й оперативного підйому працівників, характеризуються продуктивністю та зручністю в експлуатації. Для проведення робіт підйомник телескопічний потребує вільного доступу до робочих зон на висоті, оскільки оснащений прямою висувною стрілою без можливості її вигину.
Види підйомників, їх характеристики та використання
Телескопічні підйомники використовуються у галузях, де є потреба у доступі до великих висот, включно з:
-
будівництвом;
-
фасадними роботами;
-
ремонтом дахів;
-
обслуговуванням ліній електропередач;
-
реставраційними роботами;
-
аварійно-рятувальними операціями;
-
обслуговуванням інфраструктури;
-
нафтогазовою промисловістю;
-
суднобудуванням тощо.
Телескопічні підіймачі, крім великої робочої висоти, мають значний горизонтальний виліт до 20 м, а також можливість обертання опорної башти на 360°, що дозволяє охопити більшу робочу зону і зменшити необхідність у переміщенні техніки.
Різновиди телескопічних підйомників дозволяють адаптувати їх до різних умов роботи:
-
Самохідні підіймачі на колісній базі. Оснащені довгою висувною стрілою, яка може досягати до 43 м. Відмінна стійкість під час руху і виконання робочих операцій забезпечується завдяки системі противаг і власній вазі підіймача. Вантажопідйомність до 350 кг дозволяє піднімати працівників разом з обладнанням та інструментами. Цей різновид широко представлений брендом Haulotte і найчастіше має дизельний тип приводу. Завдяки потужному двигуну з системою повного приводу, великим колесам з протекторами та високому кліренсу дизельний телескопічний підйомник є ефективним для використання під час зовнішніх робіт.
-
Підйомники на гусеничному ходу. Пристосовані для робіт у найскладніших умовах, адже можуть легко переміщатися по нерівних поверхнях та м’яких ґрунтах. Вага техніки в межах 3 т дозволяє транспортувати її до місця проведення робіт евакуатором чи лафетом. Підіймачі здатні забезпечити безпечний доступ на висоту до 23 м і піднімати до 230 кг. Часто використовуються як підйомники будівельні, оскільки створюють безпечні умови для роботи на висоті на необлаштованих майданчиках завдяки опорній системі типу “павук”. Можуть мати як дизельний тип приводу, так і працювати від акумулятора.
-
Причіпні телескопічні підйомники. Зручні для робіт, що потребують переміщення між різними ділянками. Дорожні колеса дозволяють обладнанню пересуватися у якості причепа трасами загального призначення. Аутригери збільшують стійкість підіймача для виконання робіт на висоті до 26 м. Зазвичай телескопічні причіпні підйомники мають вантажопідйомність до 250 кг. Можуть використовуватись для внутрішніх робіт, оскільки джерелом живлення частіше за все є електродвигун, який додатково може комплектуватися дизельним чи бензиновим двигуном.
Якщо Вам необхідні надійні та ефективні телескопічні підйомники, звертайтесь в компанію “Технопідйом”, яка є офіційним дилером перевірених брендів Haulotte, Dinolift, Imer. “Технопідйом” спеціалізується на продажу нової та б/в спецтехніки, а також надає можливість оренди обладнання для проведення висотних та вантажних робіт.