Контроль палива за допомогою супутникової системи моніторингу – це відносно новий спосіб, який часто викликає сумніви та недовіру у потенційних користувачів.
Справа в тому, що в транспортній телематиці ДРП, підключений до GPS-трекера, дозволяє визначити рівень палива в паливній ємності, а також контролювати його зміни. Пристрій може бути встановлений на всіх видах транспорту, як рухомих, так і стаціонарних.
Багато років використовувалися дротові датчики рівня палива, проте кілька років тому виробниками були розроблені бездротові пристрої, що функціонують за допомогою технології Bluetooth. І перша, і друга модель популярна та затребувана в Україні. У чому їх різниця, які переваги і недоліки кожного датчика? Про це поговоримо далі.
Переваги бездротового датчика рівня палива
- Має вбудовану ємнісну акумуляторну батарею, яка може функціонувати в середньому від 5 до 7 років без заряджання.
- Встановлення обладнання займає мінімум часу, оскільки для підключення немає необхідності прокладати кабель до трекера та підключати до бортової мережі автомобіля.
- Налаштувати пристрій можна за допомогою мобільного телефону.
- Сумісний з усіма видами палива.
- Має міцний пластиковий корпус, оснащений ступенем захисту IP67, що запобігає попаданню вологи та дрібних частинок пилу.
- Висока точність виміру (похибка становить трохи більше 2%).
Датчики рівня палива бездротового типу мають привабливий зовнішній вигляд, але викликають недовіру та сумнів. В результаті численних випробувань було доведено, що пристрій відрізняється надійною та стабільною роботою, навіть у суворих умовах експлуатації. Однак, встановлюючи його, слід додатково купити GPS трекер, що підтримує технологію Bluetooth.
Щоб сформувати повноцінну різницю між провідним та бездротовим датчиком рівня палива, слід додатково розглянути переваги проводового пристрою.
- Доступна вартість.
- Високий рівень надійності завдяки тому, що на його роботу не можуть впливати різні перешкоди.
- Широкий вибір моделей.
Безперечно, бездротовий датчик рівня палива – це інноваційний пристрій, що дозволяє власникам ТЗ крокувати в ногу з часом, тим самим запобігаючи спробам саботажу з боку водіїв.