
15:28, 28 лютого 2017 р.
На Херсонщині затримали крадіїв трансформаторних підстанцій
В Олешківському районі поліцейські зупинили автомобіль, в якому виявили катушки з мідним дротом. Як з’ясувалося, двоє місцевих мешканців викрали катушки з трансформаторної підстанції населеного пункту. Сума завданих збитків складає 10 тисяч гривень.
Під час відпрацювання міста Олешки працівники з нагляду за дорожнім рухом місцевого відділення поліції побачили автомобіль «ВАЗ-2103», який рухався, порушуючи Правила дорожнього руху. Працівники поліції зупинили автівку.
Про це повідомляють у відділі комунікації поліції в Херсонській області.
За кермом ВАЗу знаходився 39-річний житель одного з населених пунктів Олешківського району. Поліцейські звернули увагу на те, що водій нервує. При перевірці з’ясувалося, що у чоловіка при собі немає водійського посвідчення. На задньому сидінні поліцейські побачили різноманітні інструменти, а при перевірці багажного відділення автомобіля працівники поліції виявили три катушки з мідним дротом. На місце виїхала слідчо-оперативна група.
Як розповів начальник Олешківського відділення поліції Сергій Ященко, поліцейські встановили, що ці катушки – є обладнанням трансформатору. Водій разом із своїм товаришем викрали їх із трасформаторної будки в селі Садово Голопристанського району. Загальна вага викраденого кольорового металу близько 90 кілограм. Сума збитків майже 10 тисяч гривень. Наразі встановлено, що це не перший злочин затриманих. Кожний із них вже двічі притягався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.
За даним фактом порушене кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Триває досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...