
17:44, 22 серпня 2017 р.
У Херсоні вшанували пам’ять працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків

Сьогодні відзначається День пам'яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків. Цей день є особливим для кожного працівника поліції – це день скорботи і поваги до тих, хто не повернувся додому зі служби. Всього за роки Незалежності загинули 40 працівників поліції Херсонської області. Серед них 9 чоловік загинули на Сході України у зоні проведення антитерористичної операції.
Сьогодні біля меморіального комплексу на честь загиблих правоохоронців зібралися керівництво та працівники Головного управління Національної поліції в Херсонській області, батьки, вдови, рідні та діти загиблих працівників поліції. Вони прийшли згадати тих, хто поклав своє життя на вівтар служіння Закону та Правопорядку.

Учасники мітингу-реквієму вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника «Калина долі», який є символом мужності, вірності, героїзму працівників органів внутрішніх справ, які загинули від рук злочинців. Біля храму Св.Феодора Ушакова священнослужитель провів поминальну панахиду за загиблими.
Звертаючись до колег та рідних загиблих, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області полковник поліції Микола Цап зазначив, що працівники органів внутрішніх справ віддали своє життя в ім’я свого народу, вільної єдиної Української держави. І на їх прикладах служіння народу України виховуються молоді співробітники поліції.
"Співчуваю рідним і близьким загиблих, хто не дочекався зі служби сина, чоловіка, брата і батька. Ми будемо берегти пам'ять про них, передавати її з покоління в покоління. Це священний обов'язок кожного з нас. Сподіваюся, що більше не буде посмертних нагород і скорботний список ніколи не продовжиться", - звернувся у промові до усіх присутніх полковник поліції Микола Цап.
Скорбота за загиблими об’єднала сім’ї працівників поліції. Вони щороку зустрічаються, розповідають одне одному про пережите, разом згадують своїх синів, братів, чоловіків. Тож і сьогодні серед присутніх на мітингу-реквіємі були діти загиблих правоохоронців. На знак вдячності та вічної пам’яті про їх батьків, які загинули, виконуючи свій професійний обов’язок, синові та доньці полеглих колег подарували солодощі та талісмани поліції Херсонщини - м’які іграшки собак-шерифів. Зрозуміло, що жодними зусиллями неможливо компенсувати втрату чоловіка чи батька. Але керівництво Головного управління Національної поліції в Херсонській області робить все можливе, щоб осиротілі родини відчували турботу і реальну підтримку від колективу херсонської поліції у вирішенні соціально-побутових питань, вихованні та навчанні дітей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:09
10 травня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...