
09:25, 12 жовтня 2018 р.
Три тисячі домашніх тиранів притягнули до відповідальності в Херсонській області

В обласному главку поліції Херсонщини відбулася робоча правоохоронців зі спостерігачем херсонської групи спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.
З початку року поліцейські Херсонщини зареєстрували 3510 заяв, пов’язаних з домашнім насильством. Складено 3090 адміністративних протоколів за ст. 173-2 КУпАП «Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування», повідомили в ГУ НП Херсонській області.
Всього на обліку перебувають 2780 жителів області, які схильні до вчинення домашнього насильства, 93% з них – це чоловіки.
Під час робочої зустрічі присутні обговорили шляхи боротьби з гендерним насильством, а також підготовку до реалізації в Херсонській області пілотного проекту «Поліна», пов’язаного з роботою мобільних груп з реагування на факти домашнього насильства.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:23
8 травня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...