• Головна
  • Спортсменка з Херсонщини здобула перемогу на Чемпіонаті України зі стрільби з лука
10:51, 1 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Спортсменка з Херсонщини здобула перемогу на Чемпіонаті України зі стрільби з лука

Спортсменка з Херсонщини здобула перемогу на Чемпіонаті України зі стрільби з лука

25–30 січня в легкоатлетичному манежі Харківського університету проходив Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів, в якому Херсонщину представляла світова рекордсменка з Нової Каховки Анастасія Павлова.

За інформацією Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА, у змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з усіх областей України та Києва. Серед них була і представниця Херсонщини новокаховчанка, заслужений майстер спорту Анастасія Павлова (тренери – Владислав та Надія Павлови).

Спортсменка з Херсонщини здобула перемогу на Чемпіонаті України зі стрільби з лука, фото-1

В особистій першості зі стрільби з класичного лука серед жінок Анастасія краще всіх “відстрилялася” і в результаті здобула золоту нагороду Чемпіонату України та заслужено  посіла 1 місце.

Церемонію нагородження медалями й грамотами Міністерства молоді та спорту України проводили головний суддя змагань, заслужений тренер України Олександр Ксенофонтов і перший віце-президент Федерації стрільби з лука України Валерій Булко.

Спортсменка з Херсонщини здобула перемогу на Чемпіонаті України зі стрільби з лука, фото-2

Вітаємо Анастасію та тренерів Владислава і Надію Павлових з успішним виступом та бажаємо їм подальших  успіхів у світовій спортивній арені!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перемога #спорт #Херсонщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...