
09:30, 5 березня 2021 р.
Надійне джерело
Юрій Соболевський зустрівся з призерами чемпіонату Європи з боксу

Як повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради, за особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Херсонщини та досягнення високих спортивних результатів на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів подяку голови обласної ради оголошено:
Масюткіній Ярославі – бронзовій призерці чемпіонату України та чемпіонату Європи з боксу серед юніорок;
Шульзі Валерію – чемпіону України та бронзовому призеру чемпіонату Європи з боксу серед юніорів.
«Дякую, що займаєтеся цим видом спорту та прославляєте Херсонщину. Бажаю, щоб ви й надалі мали мужність виходити на ринг і завжди поверталися назад переможцем! Окрема подяка, Ярослава, Вам. Ви є прикладом того, що наші жінки не лише гарні, але й сильні, сміливі та мужні», - відзначив Юрій Соболевський та побажав спортсменам подальших успіхів.
Нагадаємо, на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів Валерій Шульга завоював третє місце у ваговій категорії понад 80 кг, а Ярослава Масюткіна стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 54 кг.
Читайте також: У турнірі з плавання у ХДУ змагались журналісти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:38
Вчора
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
5 травня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...