11:30, 24 березня 2021 р.
Надійне джерело
Мешканець Новотроїцької територіальної громади отримав 4 роки позбавлення волі за незаконне поводження зі зброєю та крадіжку
Як повідомляє ГУ Национальної поліції в Херсонській області, мопедист перебував в алкогольному сп’янінні. Окрім цього, поліцейські в кишенях одягу чоловіка ще виявили корпус гранати, запал до неї та кастет. Нині суд закінчив розгляд кримінального провадження та відправив правопорушника за грати.
Правопорушника поліцейські виявили на автодорозі поблизу того ж села. Під час спілкування з водієм мототранспорта правоохоронці поміти, що чоловік перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Крім того, під час бесіди з інспекторами керманич нервував і тримав руки у кишенях. Поліцейські провели поверхневий огляд чоловіка та виявили в кишені куртки корпус гранати, запал до неї та кастет.
Правопорушником виявився 33-річний місцевий житель. Він пояснив поліцейським, що боєприпас знайшов в лісосмузі та збирався використати його для глушіння риби.
Також, в ході досудового розслідування провадження, відкритого за незаконне поводження з боєприпасами, поліцейські встановили та довели причетність чоловіка до крадіжки у місцевої мешканки спортивного велосипеда, який він поцупив напередодні свого затримання.
Нещодавно суд визнав чоловіка винним у інкримінованих йому злочинах та призначив зловмиснику покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.
Читайте також: На Херсонщині поліцейські встановили особу чоловіка, причетного до крадіжки 65 тисяч гривень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Крісло-мішок: як купити якісне і не переплатити?
Новини компаній
17:00
Вчора
Роман Безсмертний: Чому безліч мирних планів не приведуть Україну до справедливого миру?
Політична реклама
15:00
Вчора
18:59
3 лютого
12:55
3 лютого
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...