13:30, 1 квітня 2021 р.
Надійне джерело
Прикордонники виявили браконьєрів з червонокнижним уловом на Миколаївщині
Як повідомляє прес-служба Херсонського прикордонного загону, прикордонники Херсонського загону спільно з представниками Миколаївського рибоохоронного патруля поблизу населеного пункту Іванівка учора виявили громадянина України, який незаконно здійснював вилов водних живих біоресурсів на маломірному плавзасобі.
За допомогою трьох месинових сіток браконьєр спіймав камбалу та осетра, який занесений до Червоної книги України. Загальна сума збитків державі, за оцінкою представників рибоохоронного патруля, складає понад 52 тисячі гривень.
Ще одного браконьєра військовослужбовці виявили під час перевірки транспортного засобу, який повертався з промислу. Громадянин України мав намір вивезти одну рибину - червонокнижного осетра. За оцінкою відповідного органу, сума збитків державі у цьому випадку складає понад 51 тисячу гривень.
У діях порушників вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 249 ККУ «Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним, добувним промислом».
Читайте також: Рибпатрульні Херсонщини протягом двох днів вилучили майже 119 кг незаконно добутої риби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Крісло-мішок: як купити якісне і не переплатити?
Новини компаній
17:00
Роман Безсмертний: Чому безліч мирних планів не приведуть Україну до справедливого миру?
Політична реклама
15:00
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...