• Головна
  • Як вибрати безперебійник для сервера?
Новини компаній
09:46, 17 грудня 2022 р.

Як вибрати безперебійник для сервера?

Новини компаній

Серверне обладнання компанії потребує більшої потужності і уваги, ніж звичайні «персоналки» на робочому місці спеціалістів. Для знавців комп’ютерної техніки це зрозуміло як аксіома, що не потребує доведення. Але розібратися із підбором необхідного обладнання звичайному керівнику підприємства чи підприємцю, що не має відповідної технічної освіти, проблематично.

У інтернеті можна знайти купу порад, що різняться за якістю підрахунків. А спеціалісти приносять керівнику компанії різноманітні розрахунки, що іноді відрізняються на декілька порядків за потужністю, а відповідно – за ціною. Розберемось зараз детальніше із цим питанням і спробуємо дати прості і компетентні відповіді.

Як вибрати безперебійник для сервера?, фото-1

Придбати якісні і потужні, витривалі джерела безперебійного живлення для бізнес-завдань, надійні UPS для сервера можна на сторінці https://www.powersol.com.ua/shop/ibp/dlya-servera/. Тут представлені рішення від відомих виробників такої техніки за помірними цінами та в необхідному комплектуванні:

  • Cover;
  • INVT;
  • LogicPower;
  • Mergus;
  • NetPRO;
  • Ritar.

Онлайн-магазин PowerSol пропонує ДБЖ для тимчасової автономної робити та постійного живлення протягом багатьох годин, доби. А також за необхідності реагувати на нестабільність показників струму та неякісних параметрів електроенергії, що постачається для роботи.

Та повернемось до головної теми нашої публікації. І почнемо із потужності. Саме цей параметр визначає інші вимоги.

Потужність ДБЖ для сервера: починаємо від 1000 ВА

Мінімальна потужність для стійкої роботи нескладного і малопотужного сервера для роботи комп’ютерних станцій складає від 1 тисячі ВА або 800 Вт. Але це звісно мінімальні показники, які треба погодити із вхідними даними самого комп’ютера та всього іншого серверного обладнання, яке ввімкнене для безперебійного живлення. Маємо скласти суму всіх навантажень і прорахувати їх у ватах. Зазвичай потужність має бути у межах 1-5 тисяч ВА. Іноді максимальна потужність складних серверів, що діють цілодобово та виконують багато сервісних функцій і мають розгалужену периферію із власними системами зберігання інформації, може складати 6-7 тисяч ВА.

Час автономної роботи

Мінімальний час для згортання роботи сервера – 10-15 хвилин. Таким чином або автоматично або вручну, сервер припиняє роботу без аварійного відключення. Для цього вистачить акумулятора на 12 В із ємністю 7 чи 9 А/г. Але зазвичай – це найдешевший і малопродуктивний варіант, хоча він і забезпечує захист обладнання.

Для ДБЖ серверного типу, використовують акумулятори, що можуть підтримувати роботу в автономному режимі мінімум робочий день – 5-6 годин. Але стандартом є автономна робота 12-18 годин в автономному живленні.

Є окремі варіанти акумуляторного живлення, які дають добу і більше автономної роботи. Але такі системи коштують значно більше. Хоча вони надійніші і будуть дуже корисні для таких видів діяльності, де переривати роботу сервера не можна за будь-яких умов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...